RealizacjA dla
OSK Dziwisz

Zapoznaj się z naszą realizacją

Zapraszamy do zapoznania się z naszą realizacją dla klienta OSK Dziwisz. Przykład naszej pracy można zobaczyć bezpośrednio na stronie klienta. W ramach tego projektu skupiliśmy się na dostarczeniu skutecznych rozwiązań marketingowych, które bezwzględnie pomagają klientowi osiągnąć sukces w marketingu w sieci.

Prace wykonane dla klienta:

BranżaSzkoła Jazdy
Wykonane usługistrona www, pozycjonowanie SEO
Opis firmySzkoła Jazdy OSK Dziwisz z Gliwic, to prawdziwy pionier w swojej dziedzinie. OSK Dziwisz zyskała solidną reputację jako jedna z najlepszych szkół jazdy w okolicy. Zajmując się zarówno teorią jak i praktyką, służy uczniom z niezrównanym doświadczeniem, które pozwala im podejść do egzaminu z pełnym zaufaniem.

Rozumiejąc, jak istotne jest bycie widocznym w dzisiejszym cyfrowym świecie, firma zdecydowała się na współpracę z nami w celu stworzenia prostej ale bardzo ergonomicznej strony internetowej. Naszym celem było odzwierciedlenie dynamiki, profesjonalizmu i zaangażowania OSK Dziwisz w nauczaniu przyszłych kierowców. Efektem naszej pracy jest przejrzysta i intuicyjna strona www, dzięki której potencjalni uczniowie mogą łatwo zrozumieć ofertę szkoły, a także umówić się na swoje pierwsze lekcje.

Chcesz zlecić obsługę marketingu dla Twojej firmy?

Sprawdź Ofertę